SPOLEČENSKÉ AKCE A EVENTY

Kompletní servis na klíč

Dobré plánování a schopnost přizpůsobit se náhlým změnám či předcházet krizovým situacím jsou naše silné stránky.

Přejít na služby
Nabízíme tyto služby:
Produkce
Vybavení
Reklama
Personál
Catering
Logistika
hudební festivaly zobrazit služby
městké slavnosti zobrazit služby
párty a oslavy zobrazit služby
firemní akce zobrazit služby
další služby zobrazit služby

PŮJČOVNA VYBAVENÍ

Pro každou příležitost

Disponujeme kvalitním vybavením pro vytvoření perfektního zázemí pro vaši akci. Mezi naše hlavní komodity patří elektrické vybavení (rozvodny, kabely, osvětlení atd.), venkovní nábytek (pivní sety, stoly, barové stoly atd.) stany (na párty i na spaní atd.), grily a mnoho dalších vymožeností.

Vstoupit do půjčovny
Stany
Nábytek
Grilly
El. vybavení
Vytápění
Chlazení
Vstoupit do půjčovny

CO JE TO ROCKOVRAT?

Začalo to nevinně...
Rockovrat s.z. vznikl díky hudebnímu festivalu Rockový Slunovrat. Návštěvnost akce se od roku 2012 rozrostla ze stovek návštěvníků až na tisíce a v roce 2019 jsme jich přivítali rovnou 6 000. S tím přirozeně vznikla potřeba festival zaštítit firmou. Festival vyžaduje silné zázemí, krizový management a kvalitní vybavení. Toto vybavení rádi zapůjčíme k využití pro pořádání i vaší akce. Naší velkou devízou jsou také zkušenosti a strategické kontakty.
Chci vědět víc

KLIENTI

Pro které jsme pracovali
Za dobu našeho působení jsme pracovali pro spoustu významných firem, jako jsou například Kytary.cz, K&V Elektro, Wine food, TKF a další. Každá akce je jiná a má odlišná specifika.Stále tak čelíme novým výzvám a požadavkům, které následně realizujeme do posledního detailu

NAŠE PROJEKTY

Neznáme klid, stále se něco děje a to nás posouvá vždy o krok napřed.

ROCKOVÝ SLUNOVRAT

Jediněčný hudební festival v lese

Lesní prostředí dodává festivalu nezaměnitelnou atmosféru. Slouží také jako úkryt před sluncem i deštěm a je ideální pro vytváření chill zón i jiných aktivit. Převažující žánry: rock, indie, reggae, dub, ska, funk, punk-rock, hardcore, drum&bass, electro apod.

více o projektu

ROCKOVÝ SLUNOVRAT LÉČI

Pomoc potřebným

Rockový Slunovrat Lečí vznikl s cílem pomáhat těm, kdo je to skutečně potřebují. Umožňuje jim tak lepší podmínky pro život. Pro ročník 2019 jsme vyhlásili sbírku s názvem Křídla pro Patrika, která díky masivní komunikaci oslovila velké množství dárců a pomohla tak zprostředkovat částku 150 tisíc korun na nový vozík pro Patrika. Děkujeme! Kromě toho každoročně podporujeme Klub cystické fibrózy.

podívat se na facebook

NEVÁHEJTE NÁS NEZÁVAZNĚ POPTAT

Pokud chcete navázat spolupráci nebo se jen na něco zeptat, vyplňte formulář nebo nás kontaktujte přímo. Rádi se s vámi spojíme.

Odeslat